The Netherlands

Vertraco Shipping b.v.

Veldkersweg 35
3053 JR Rotterdam

Vlag Nederland

The Netherlands

Contact

Benny Kerkhof

Manager

+31 10 285 87 16
+31 6 51 70 10 33 (mobile)
benny.kerkhof@vertraco.nl

Jan Brinkman

Manager

+31 10 285 87 12
+31 6 20 54 13 42 (mobile)
jan.brinkman@vertraco.nl

Jeroen Herders

Operations, Claims & Quality

+31 10 2858715
+31 6 53394745 (mobile)
jeroen.herders@vertraco.nl

Annet van de Graaf

Accounting

+31 10 285 87 19
annet.vandegraaf@vertraco.nl

Linda Schuiten

Accounting

+31 10 285 87 20
linda.schuiten@vertraco.nl

Barend Bouchier

Operations

+31 10 285 87 04
+31 6 51 39 10 83 (mobile)
barend.bouchier@vertraco.nl

Lars van de Merwe

Bookingdesk

+31 10 285 87 23
lars.vandemerwe@vertraco.nl

Chris van der Sluijs

Sales

+31 10 2858703
+31 6 19 75 90 30 (mobile)
chris.vandersluijs@vertraco.nl

Martijn Snoodijk

Bookingdesk

+31 10 285 87 13
martijn.snoodijk@vertraco.nl

Mardou Daams

Bookingdesk

+31 10 285 87 27
mardou.daams@vertraco.nl

Marcel Nijmeijer

Forwarding

+31 10 285 87 07 
+31 6 53 41 26 00 
marcel.nijmeijer@vertraco.nl

Hakim Azghari

Transport

+31 10 285 87 05
+31 6 83 51 79 74
hakim.azghari@vertraco.nl

Rafik Mkrttsjan

Containercontrol & Forwarding

+31 10 285 87 08
rafik.mkrttsjan@vertraco.nl

Jose van Beelen

Documentation & Booking

+31 10 285 87 22
jose.van.beelen@vertraco.nl

Manon Blok

Documentation

+31 10 285 87 29
manon.blok@vertraco.nl

Marion Wapperom

Documentation

+31 10 285 87 18
linda.schenkeveld@vertraco.nl

Fleur Verschuur

Documentation

+31 10 285 87 17
fleur.verschuur@vertraco.nl

Mranda Hilgers

Documentation

+31 10 285 87 28
miranda.hilgers@vertraco.nl

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten